Prodej řeziva

 

Dřevěné hranoly
  • Nabízíme dřevěné hranoly na krovy v rozměrech od 80 x 80 mm až do 100 x 120 mm a hranoly v délkách 2, 3, 4 a 5 metrů. Stavební hranoly jsou ze smrkového dřeva a dají se použít na krovy nebo na jiné stavební konstrukce. Dodáváme i kompletní krovy a stavební trámy.
Dřevěné krovy
  • Dodáváme vše pro dřevěné krovy - hranoly a trámy. Krovy se často používají pro stavbu střešní konstrukce. Krovy a hranoly mají velké výhody, vytvářejí zdravé klima v budově. Dodáváme kompletní dřevěné krovy pro vaši stavbu. Pro stavbu střechy Vám krovy a hranoly můžeme jednoznačně doporučit.
Dřevěné trámy
  • Dřevěné trámy z kvalitního dřeva najdete v naší nabídce. Stavbení trámy se používají pro zpevnění střešní konstrukce krovu. Trámy na krovy by měly být z velmi kvalitního zdravého dřeva prostého hniloby. Naše trámy a hranoly můžene na stavbu a krovy použít bez obav. Trámy a hranoly je možno chemicky ošetřit pro zvýšení odolnosti dřeva.
Prkna
  • Nabízíme stavební prkna a hoblovaná prkna plotovky. Prkna se dělí na dvě skupiny - prkna stejných a prkna různých rozměrů. Nabízíme zákazníkům jak prkna šířkově netříděná tak prkna šířkově tříděná. Prkna cena je když si prostudujete prkna ceník velmi příznivá, jako velká firma můžeme jít s cenou dolů vzhledem k velkým obratům.
Hoblovaná prkna
  • Hoblovaná prkna jiným názvem plotovky si můžete objednat okamžitě v našem eshopu - viz ceník prken v tabulce dole. Hoblovaná prkna dodáváme z kvalitního dřevěného materiálu, pečlivě volíme naše dodavatele.
Plotovky
  • Plotovky jsou prkna určená pro stavbu dřevěných plotů. Plotovky jsou hoblovaná prkna jejichž výroba je náročná na technologickou kázeň aby splnily kvalitativní parametry. Dřevěné plotovky máme trvale na skladě. Plotovky - pečlivě ohoblovaná prkna jsou vysušeny a ohoblovány na rozměr potřebné pro daný účel. Hoblovaná prkna i stavební prkna tříděná i netříděná si můžete objednat
 
 
 
 
 
 

 


Kontakt

tramy.eu

Mobil: +420 777 084 766


Kontaktujte nás

Procházet...