16.03.2013 13:35

Prodáváte staré trámy nebo prkna?Pošlete nám svou nabídku!

Co by měla obsahovat vaše nabídka.

Vítejte,než se rozhodnete napsat a nabídnout nám Vaše staré tesané trámy,jakákoliv prkna,nebo potřebujete demontovat starou střešní konstrukci,přečtěte si prosím toto sdělení.Děkujeme Trámy EU.

Vaše nabídka by měla obsahovat tyto náležitosti:

 1. Jméno
 2. Telefonický kontakt
 3. E-mailovou adresu
 4. Popis nabídky 
 5. Obec kde se nabízený sortiment nachází
 6. Množství a rozměry
 7. Předpokládaný termín realizace
 8. Fotografie předmětu nabídky 
 9. Informace pro klienta si můžete stáhnout ZDE

Všechny tyto vyjmenované body jsou pro Vás i nás důležité.Urychlí veškerou vzájemnou komunikaci.A samozřejmě budete přednostně osloveni.Neboť v okamžiku,kdy obdržíme od Vás všechny tyto údaje najednou,jsme přpraveni Vás v co nejkratším termínu kontaktovat a dohodnout další postup. Nabídku můžete pohodlně vyplnit přes náš formulář na úvodní stránce,nebo na stránce kontaktu.V obou formulářích je možné vkládat fotografie.Pokud budou mít fotografie(JPEG,PNG,TIF,RAW,GIF) velikost větší než 5 Mb,je možné využít jednu z možností.Zaslat fotografie přes bezplatné a jednoduše ovladatelné aplikace.

 

 1. Úschovna: Úschovna nabízí snadný způsob zaslání Vašich dat, a to až do velikosti 300 MB úplně zdarma! Stačí zde Vaši zásilku uložit a Vámi zadaní adresáti obdrží e-mail s návodem, jak si ji po dobu 14ti dnů mohou až 30x stáhnout. Data zaslaná přes Úschovnu jsou doručena rychle, bezpečně a diskrétně pouze těm, které si zvolíte.
 2.  MyAirBridge:Prostřednictvím portálu My Air Bridge pošlete svá data (až 5GiB) jednoduše, spolehlivě a bezpečně kamkoli, komukoli a kdykoli. Přesvědčte se o tom, že zasílání a stahování dat může být nejen velmi jednoduchou, ale i příjemnou záležitostí, to vše samozřejmě zdarma!

 

Úschovna

 

MyAirBridge

 

 

—————

Zpět


Kontakt

tramy.eu

Mobil: +420 777 073 689


Kontaktujte nás

Procházet...